Uddevallakontoret

Olympus i Uddevalla har kontor, produktion samt stor utställning och yrkesklädesbutik på vardera 300 kvadrat meter. Vi ligger på industriområdet Kuröd.

Björbäcksvägen 6

451 55, Uddevalla

Tel: 0522-813 80

Fax: 0522-813 81

Öppettider:

Mån-Tors: 7:00-17:00

Fredag: 7:00-16:00

 

  • David Herbo
  • Säljare
  • 0522-813 89
  • 0706-08 13 80
  • david@olympus.nu
jonna

  • Jonna Bagger
  • Säljare
  • 0522-813 85
  • 0705-95 24 83
  • jonna@olympus.nu

  • Bosse Bergqvist
  • Säljare
  • 0522-813 84
  • 0706-63 36 56
  • bosse@olympus.nu

  • Fredrik Segle
  • Säljare
  • 0522-813 86
  • 0703-75 66 11
  • fredrik@olympus.nu

 

 

 

 

 

  • Linda Bergquist
  • Säljsupport
  • 0522-813 88
  • linda@olympus.nu

 

 

sasa

  • Sasa Filipovic
  • Säljsupport
  • 0522-813 92
  • sasa@olympus.nu

 

 

  • Jesper Landberg
  • Butikssäljare
  • 0522-813 63
  • jesper@olympus.nu

  • Andreas Tauson
  • Butikssäljare
  • 0522-813 96
  • andreas@olympus.nu

  • Therese Magnusson
  • Butikssäljare
  • 0522-813 99
  • therese.magnusson@olympus.nu

  • Jennyann Svanberg
  • Webbshopsansvarig
  • 0522-813 60
  • jennyann@olympus.nu
personal

  • Gunilla Johansson
  • Logistik
  • 0522-813 98
  • gunilla@olympus.nu
personal-m

  • Mattias Persson
  • Logistik
  • 0522-813 65
  • mattias@olympus.nu

  • Cecilia Christianson
  • Administration
  • Fakturering
  • 0522-813 95
  • cissi@olympus.nu

  • Jan-Inge Carlsson
  • V.D
  • Ekonomiansvarig
  • 0522-813 83
  • 0705-53 36 56
  • janinge@olympus.nu
 

  • Bengt Svanberg
  • Försäljning
  • Marknadschef
  • 0522-813 82
  • 0703-48 63 92
  • bengt@olympus.nu